Hakkımızda

                35 yılı aşkın bir süredir imalatını yaptığımız Hastane ekipmanları ve malzemeleri İmalatından edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi,siz değerli müşterilerimizin beklenti ,istek ve ihtiyaclarını daha iyi karşılayabilmek için TEKSAN HASTANE MALZEMELERİ İMALAT SAN ve TİC LTD ŞTİ olarak hizmetinizdeyiz.

                Çeyrek asrı aşan bu tecrübemizi oluşturduğumuz genç,dinamik ve işinde uzman yenilikçi bir kadroyla harmanladık.Modern tesislerimizde en yeni teknolojiyi kullanarak kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz HASTANE EKİPMAN ve DONANIM MALZEMELERİ'ni sizlerin beğenisine sunduk.

                TEKSAN olarak hedefimiz uluslararası kalite standarlarını kendine ilke edinerek üretim ve yönetim stratejilerini bu doğrultuda belirleyip HASTANE MALZEMELERİ İMALATI sektöründe ülkemizde ve dünyada önde gelen firmalar arasına ismini yazdırmaktır.

                Şirketimiz yaşamınıza sağlık katan her bir ürünü,hiç eksilmeyen bir heyecan ve istekle üretmeye devam edecektir.


Etiketler : Hakkımızda teksan hastane malzemeleri imalat ve sanayi ticaret ltd şti , teksan medikal , hastane malzemeleri imalatı , hastane malzemeleri satışı , revir malzemeleri imalatı , revir malzemeleri satışı , hakkımızda tıbbi malzeme , ilaç dolapları , muayene masası , paravan , doktor dolabı ,

UA-44047080-1